הכול על רוממות רוח

הכול על רוממות רוח

התפיסה החריגית היא בלב של חושית. נאמר בחוזה שיש לו יכולת אלוהית לתפוס את העבר, ההווה והעתיד באמצעות חושיו. לעתים קרובות אנו מדמיינים את הרואים, ובמיוחד את הרומאים, כמו חסידי כדור הבדולח. אבל יש שיטות רבות אחרות של חושית.

מה אנחנו יכולים לצפות מ חושית?

ראייה רוחית היא אחרת תאורה על העתיד שלנו. נוהג זה קיים במשך מאות שנים. בזמן היוונים, היא היתה מיוצגת על ידי האוגרים, שהתפללו לאלים, היתה להם הזכות להתגלויות מסוימות.

רומנטיקה יכולה לפעמים לאכזב. למה? כי החוזה יכול לספר לנו דברים שאנחנו לא רוצים לשמוע. כאשר אנו הולכים לראות רואה, אנחנו יכולים לקבל ציפיות רבות סביב הרצונות האישיים שלנו או הרצונות שלנו.

LED מספק האינטואיציות שלו ואת התפיסות. הוא אינו נמצא בתהליך של שאננות ואינו מודיע על כך ישירות. החוזה מבקש להיות דיפלומט ופסיכולוג עם היועץ.

התייעץ עם אור: איזו שיטה לבחור

ראשית, לעשות את ההבדל בין רומנטי ובינוני. הראשון רואה את העבר, ההווה והעתיד כאשר האחרון משחק את תפקידו של מתווך בינך לבין קרוב משפחה שנפטר לאחרונה.

למוחות רציונליים יותר, אסטרולוגיה ו גִימַטרִיָה יש סיכוי גבוה יותר שיתאימו לך. אחרים יעדיפו את המגע עם הקלפים ויעדיפו לחפש אינדיקטור אינטואיטיבי את הטארוט.

שימו לב הרואים אשר לנעול את עצמם לתוך אמונות כגון קסם, כישוף, disenchantment או אפילו אנרגיה כריסטי. הם לעתים קרובות quacks.

כיצד לבחור את האור שלך?

חייב העד לתפוס אותך. בשביל זה, אתה צריך לתת לו לדבר ראשון. הוא אמור לספר לך על העבר שלך ועל ההווה שלך. אם הוא לא עושה את זה, הוא לא רואה אותך נכון.

לפני שתתחיל מושב ארוך עם הרואה שלך, יש לי קשר ראשון. זה הכרחי כי ההרגשה עוברת ביניכם, מבלי לחשוף אתכם לסיכון להפריע לעבודתו.

למד מה שלו שיטת עבודה : נומרולוגיה, אסטרולוגיה ... הוא חייב לשאול אותך על תאריך הלידה שלך בעת ביצוע המינוי או ביום של התייעצות.

הרואה יכול גם להשתמש בטכניקות מעורפלות יותר כמו העתיד באזור הקפה, בכתמי דיו, באמצעות רונות.

זה מאוד חשוב לבחור את האור שלך מפה לאוזן. הבריחה של canvassing בדוא"ל או SMS. תתרחק דפי זהב או מנועי החיפוש. רואה טוב הוא מישהו אשר יעצו לך.

מוכן לגלות את העתיד שלך?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

90 − = 86