כל מה שאתה צריך לדעת על HIIT לבנות שריר

כל מה שאתה צריך לדעת על HIIT לבנות שריר

בדקנו קורס HIIT. העקמומיות אל העצמות, אנחנו מוכנים לפענח את זה cardio ואת כושר המגמה כי מפתה יותר ויותר ספורט. HIIT הכביש, ג 'ק!

מה זה HIIT?

HIIT אינו ספורט בפני עצמו. זוהי טכניקה אימון מושגים על ידי Izumi Tabata, מורה יפני. מכאן פרוטוקול Tabata, הצורה הידועה ביותר של HIIT, אשר מורכבת לסירוגין שמונה פעמים מאמץ מקסימלי של 20 שניות והתאוששות של 10 שניות, לאימון אינטנסיבי של רק 4 דקות.

בצרפתית, אינטנסיביות גבוהה אינטרוול אימון מתורגם ל "אינטרוול אינטנסיביות גבוהה אימון" - -. העיקרון: מפגש קצר, 30 עד 45 דקות מקסימום, שבמהלכו אנו שומרים על מאמץ מתמיד, משולבת עם פסגות בעוצמה גבוהה מאוד.

זה כמו לרוץ בשבריר, אבל מוחל על כל הספורט. אנחנו יכולים לעשות מפגש HIIT של שחייה, cardio, רכיבה על אופניים, פיתוח גוף ... Crossfit גם הוא סוג של HIIT.

HIIT: מדוע אימון פחות יעיל יותר?

"HIIT הוא הספורט המושלם עבור אנשים שעובדים שעות ארוכות במשרד ואין להם זמן לאימוני משקולות קבועים", אומר המאמן טום ריבט. דשנים את הספורט פאריס הספורט Front de Seine.

אבל איך זה מפגש כה קצר מספיק?

ראשית, בגלל המגוון של התנועות: "ה- HIIT הוא סדרה של תנועות מלאות שמייצרות את כל שרירי הגוף בבת אחת, בניגוד למכונות שרירים, שעליהן שריר בשריר עובד", מסביר ריבט.

לאחר מכן, תודהאפקט לאחר. HIIT הוא כל כך חזק, כי זה עוזר להאיץ את חילוף החומרים הבסיסי של עד 24 שעות לאחר האימון. הגוף ממשיך לשרוף קלוריות היטב לאחר הפגישה להתאושש.איך היא הפגישה פיתוח גוף HIIT? בדקנו!

כדי לדעת כיצד להשתמש HIIT לחיזוק שרירים, הלכנו לבחון את קורס כוח ה- HIIT של פרונט דה סיין.

לפני שתתחיל, צרף חיישן קצב הלב סביב החזה. הדופק שלנו מופיע מתחת לשמנו על המסך המשקיף על החדר. המטרה: לבדוק שאנחנו "באדום". #PasdeTriche

אחרי עשר דקות לחזור על תנועות כדי להיות בטוח כדי להשיג אותם, אנחנו מתחילים את 30 דקות בעוצמה גבוהה. בתוכנית, סדרה של סקוואטים מטוגנים, סקוואט עם משקולות, כתפיים מושלכות, משאבות, מטפסים וחריצים.

בכל פעם, אנו חוזרים על תנועה של כ 1m30 לפני שעבר אל הבא. מובטחת, זה איטי.

תרגילי בטן להודיע ​​על הגעתו הצפויה והצלתה של הצוואר.

כמה פעמים בשבוע אתה צריך לעשות HIIT כדי לקבל שריר?

HIIT לבדו אינו מספיק כדי לבנות שרירים. "אימון HIIT צריך להיות חלק משגרת הספורט שלך ומשקל אימון קבוע", אומרת ריבט.

אם אנחנו עושים 5 מפגשי ספורט בשבוע למשל, המאמן מייעצת 2 מפגשים של HIIT.

כאשר אנו מתחילים, אנחנו יכולים להיות מרוצים עם הפגישה HIIT בשילוב עם הפגישה. לכן, אחד עובד ביעילות cardio ואת שרירים חיזוק.

למתחילים ב- HIIT: אמצעי הזהירות שיש לנקוט

במקור, פרופ 'טבאטה דמיין HIIT כדי לשפר את הביצועים של החלקה היפני מהירות החלקה האולימפיים.

אז האם ה- HIIT באמת המליץ ​​על הספורטאיות הממוצע שאנחנו? עבור המאמן טום ריבט, כן!

"אם מתחיל מתחיל לתוך מפגש בבית עם וידאו, הוא מסתכן להיפגע. אבל עם מאמן, אנחנו מתאימים את העומס ואת העוצמה לכל מקרה ואין סכנה ", הוא אומר.

בקיצור, אלא אם כן הרופא התוויות נגד, כל אחד יכול לעשות HIIT.

לאן אנחנו הולכים?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 9 = 11