הצהרה של אהבה לחתולים שמנמנים עם האסטאג הבוד

הצהרה של אהבה לחתולים שמנמנים עם האסטאג הבוד

קטן, גדול, שעיר, גזע, או מרזב, האינטרנט אוהב חתולים. אבל היזהר, קטגוריה של חתולים יש בלטו במשך זמן מה: הכי הרבה שמנמן. וראיות כדי לתמוך, ככל שהם שמנים יותר, הם חמודים יותר!

חתול בודה 1

Bodalicious

Hashtag המשמש על Tumblr לפרסם תמונות מ חתולים הדודים הוא #Bode. המילה היא התכווצות של המילה bodalicious שהוא עצמו את התכווצות הגוף וטעים. אפשר לתרגם את הביטוי הזה לסקסי, מטורף וטעים.

ההאשטאג המופץ על טומבלר שואף להראות שבחתולים (כמו בבני אדם בדרך), אלה שיש להם מורפולוגיה "מושלמת" הם לא בהכרח הכי חמוד. לצנוח יש גם זכויות לרגע הפאר שלהם באינטרנט.

חתול בודה 2

חתולים שמנמנים הם החביבים ביותר

בלתי אפשרי לא לפצח לפני התמונות האלה של חתולים. אם הם קצת overweight, שמנמן או באמת גדול, אנחנו רוצים לקבור את הפנים שלנו פרווה מלאה בקפלים וכדי להפוך אותם חיבוקים גדולים. אנו לדמיין אותם בלי בעיות בתהליך מנסה להיאבק כדי לטפס על כיסא, או לרוץ עם בטן כי כמעט נוגעת בקרקע ושמעתי נגיסי רעש.

חתול בודה 3

האינטרנט לא עושה הגוף מבייש נגד חתולים, וטוב יותר. ואולי הגיע הזמן שאנשים יקבלו קצת השראה ...

חתול 4

Pinterest, הוראות לשימוש

Pinterest, הוראות לשימוש

  • מה זה פינטרסט?

Pinterest הוא רשת חברתית המבוססת על שיתוף תמונות. באופן קונקרטי, Pinterest הוא סוג של לוח הפקק הווירטואלי שעליו אנו מציבים ("סיכה", אנגלית) את המועדפים, הרצונות וההשראות של הרגע לחלוק אותם על "הלוחות" שלנו (טבלאות) שאורגנו לפי קטגוריות. תמונות, איורים, קטעי וידאו: כל הפורמטים מתקבלים על ידי Pinterest.

נוצר בשנת 2010 בארצות הברית, Pinterest נחשב היום מעל 12 מיליון משתמשי אינטרנט ברחבי העולם. והתעוררות פתאומית של עניין מאז כמה שבועות, כך: אלא אם כן אתה נזיר מתבודד, אתה לא יכול לברוח גל של דיונים על Pinterest כי הם מתפשטים בכל רחבי האינטרנט!

  • הסיבות להצלחתו של פינטרסט

יש אנשים שאלה את התועלת האמיתית של Pinterest: כמובן, זה מאפשר לשמור תחת תמונות המרפק כי לעורר אותנו, בין אם כחלק מקצועי לצפות או שימוש אישי.

חוץ מזה, "Pinner", ופעל לוחות של אנשי הקשר שלנו הוא זמן רב במיוחד ...

אחד היתרונות של Pinterest הוא קלות השימוש : ברור כי שיתוף הרצונות שלו ואת המועדפים שלו מעולם לא היה כל כך פשוט. כמובן, אחד יכול bookmaker קישור, דף, או לשמור תמונה על הכונן הקשיח שלו. עם זאת, הצמדת אותם בלחיצה אחת היא מהירה יותר.

סיבה נוספת להצלחה פנומנלית זו, את ארגונומיה מעוררת תיאבון ואולטרה מחשבה של האתר. כאשר טוויטר מציב אילוצים הכפלה כפולה ב 140 סימנים, Pinterest מציע שימוש משועשע ללא מעצורים.

  • Pinterest, הוראות לשימוש

האם אתה מתפתה להרפתקה של פינטרסט?

ראשית, עליך להירשם. או ליתר דיוק, בקש הזמנה, ישירות מהאתר (אנחנו לא ממליצים על זה, זמני המתנה ארוכים מאוד), או על ידי חיבור דרך Facebook מתוך דף הבית של Pinterest. אתה יכול גם לשאול אחד מאנשי הקשר שלך כבר רשום כדי לתת לך חסות.

לאחר רישום, אתה רק צריך ליצור את לוחות בשבילך (האתר מציע שלושה או ארבעה לוחות כברירת מחדל).

תוכלו גם להיות מסוגל בצע את לוחות של חברים או זרים אשר לעורר אותך, על ידי חיפוש אותם פשוט מהאתר.

  • כמה חשבונות לוחות לעקוב

זה של Cosmopolitan.fr ... ברור!

אבל גם, אחד מוקדש לקים על ידי Pishiit פולנית, זה של מחלקת היופי על צמות ומעל לכל, איך לעשות אותם !, או אפילו DYI מעולה של דובדבנים ... מצא לוחות האהובים שלנו!

סבתא של התחתונים להגן על עיתונאי ביקורת על התחתונים שלה

סבתא של התחתונים להגן על עיתונאי ביקורת על התחתונים שלה

ללכת לקניות, מתחת לשמלה הלבנה שלה, העיתונאית האוסטרלית סמנתה ארמיטאג החליטה ללבוש תחתון כל פשוט. וזה ללא ספק שערורייה עבור יומי mail אוסטרלי, אשר לא היסס ללעוג "גדול שלו סבתא של התחתונים".משתמשי אינטרנט גרבונים כדי להגן על סמנתה ארמיטאג

הצהובון חשב אולי להיות הומוריסטי. אבל אנשים לא מצאו את זה מצחיק בכלל. על טוויטר, רבים מהם דיברו כדי לגנות את המאמר גם סקסיסטי qu'humiliant.

וכדי להעביר טוב יותר את המסר, הם צייר hashtag : #putoutyourgrannypanties. המטרה? פוסט תמונות של גרבונים הכי טוב שלהם, להזכיר יומי mail, ולפלנטה כולה, כי לנשים יש את הזכות ללבוש תחתונים על פי בחירתם.

התחתונים של סבתא, כי זו הבחירה שלנו

מאמר זה מן Daily mail אוסטרליה תסייע להבליט בעיה גדולה: היום, נשים, שוב ושוב, נשפטים על הבחירות שלהם בגדים. אפשר לחשוב שאנחנו חופשיים ללבוש גרבונים של סבתא ולא נַעֲלֵי אֶצבַּע אם תרצה. אבל לא.

21th המאה,האובייקטיביזציה של גוף האשה היא תמיד בעיה, והגיע הזמן לשנות עמדות. ובהינתן מספר "גרבונים מכוערים", "גרבונים כללים" ועוד "גרבונים של סבתא" הציג על טוויטר, משתמשי האינטרנט לא מתכוונים להיות מוכתב על ידי מורים לשיעורים!

נשים מכורות גם לזה!

נשים מכורות גם לזה!

אף על פי שהמאבק נגד הסקסיזם והשוויון ממשיך להתקדם, עדיין ישנם תחומים שנחשבים לתשוקות גבריות, כולל בתחום הנופש.
וזה במיוחד במקרה של משחקי וידאו!

וכן, אנחנו נוטים לדמיין בקלות רבה יותר גבר, בקר יד, שרוע על הספה, או מרוכזת במחשב שלו כדי להצליח משימה מורכבת במיוחד.

נשים מכורות גם לזה!

עם זאת, אלה גם נשים מעוניין משחקי וידאו !

תשוקה משותפת

על פי מחקר שנערך על ידי מאוד מכובד מוֹשָׁב מחקר מרכז, מחקר אמריקאי מרכז סטטי, 48% נשים משחקות משחקי וידאו, לעומת 50% מהגברים: הוכחה שאנחנו לא כל כך שונה מן התשוקה הזאת!

נשים מכורות גם לזה!

מחשב, קונסולה, טאבלט או משחקי סמארטפון ...
כל הקטגוריות מוערכות על ידי שני המינים.

אבל לא בדיוק באותה רמה.
נשים נוטות להעדיף יישומים, בעוד גברים

נשים פחות נחשבות "gameuses"

אם נשים משחקות משחקי וידאו כמו רבותי אלה, הם נוטים פחות לתבוע את מעמדם של "גיימר" (תשוקה אמיתית על משחקי וידאו), ומעל לכל, נוטה פחות לחשוף את משיכתם לפעילות זו.

ושוב, בגלל הדעה הקדומה כי משחקי וידאו הם פעילות גברית גרידא.
במיוחד משום ששחקניות הן, שוב ושוב, נחשבות פחות מוכשרות.
בתחום זה, הסקסיזם רחוק מלהיעלם.

ובכל זאת, זה לא מונע אלפי נשים מלהכות את המתחרים שלהם מדי שנה מאחורי קונסולת שלהם.
למרות שהם מואשמים לעתים קרובות מרמה, אלא אם כן הם מסתתרים מאחורי שם בדוי ...

>> האם משחקי וידאו התשוקה שלך? ספר לנו הכל!

מפיץ הפיצה הראשון קיים!

מפיץ הפיצה הראשון קיים!

הכל מכור פיצה ישמח בחדשות. לבסוף, זהו זה מפיץ פיצה הגיע על הפלנטה שלנו!

מפיצה מפיצה: חידוש מזון מהיר

של פיצות חמות רך, לרשותכם 24 שעות ביממה. ברור כי מפיצה פיצה היא המצאה כי היה חסר בחברה שלנו.

עכשיו, אתה יכול להודות לגאונים קטנים אשר פיתחו מערכת שיכולה להפיץ פיצה מטפטף גבינות חמות בכל עת של יום ולילה.

על פי אתר האינטרנט האמריקאי Cincinnati, אוניברסיטת חאווייר באוהיו הציע לתלמידיו את המתנה הטובה ביותר שהם לא יכלו לקוות.

מכונת חלום זו מגישה פיצות גדולות עבור $ 9 (כ 8 €). למען האמת, זה היה לחשוב נרחב לעבור לארצות הברית כדי לחזור ללמוד בבית הספר הזה ...

פיצה Dispenser: רעיון מהפכני

לקוחות יכולים לבחור את המילוי שהם רוצים על הפיצה שלהם דרך מסך המגע. מגוון של גבינות, תבלינים, עגבניות, בשר ...

בתוך שלוש דקות: זה מוכן!

הפיצה שלך מבושלת ויוצאת מהתנור בקופסה ריבועית יפה. רעיון זה פועל בעזרתו של א תנור פיצה עם חום מסתובב, אשר הומצא על ידי חברה צרפתית.

אנחנו רק צריכים לחכות עד אותה חברה מחליטה לשווק את המוצר הזה בכל ערי צרפת!

כ -70 פיצות ניתן לאחסן במכונה, אבל האוניברסיטה מתכננת למלא מחדש את התנור באופן קבוע. ועל פי המזל שיש להם כבר הצליח לנסות מפיץ זה, פיצות הם גם טובים להפליא!

ג 'ניפר Paiotti, מסחרי עבור האוניברסיטה אומר שזה " פיצה הטובה ביותר היא מעולם לא אכלה. רק כדי לראות את התמונה, אנחנו כבר ריר!

מקור: Cosmopolitan.co.uk

איך להזמין את החגים שלך באינטרנט?

איך להזמין את החגים שלך באינטרנט?

בדוק את המלון על tripadvisor

זה רפלקס: לפני הזמנת מלון אני מקליד את שמו tripadvisor.fr. ביקורות נוסעים מאפשרים לי לראות במבט אחד אם זה תוכנית טובה או תרמית. יש גם עצה טובה ללקט, כמו מסעדה זולה יותר מאשר את המלון. ו הופ, חצי פנסיון נשמר.

לוסי, בת 25

בדוק את האקלים על Aroundtheworlds

אחרי שלושה שבועות של גשם זועם בבאלי, אני ערנית יותר כשאני מזמינה את החופשה שלי. לפני שאני נותן לעצמי להתפתות על ידי יעד חלום במחיר מציאה, אני בודק את האקלים ואת העונה באתר aroundtheworlds.com.

אלודי, בת 31

קחו את האוטובוס

עבורמסיבת רווקים ג'סטין, הזמנו שבעה מושבים לטיול הלוך ושוב ליל-לונדון ל -60 יורו על idbus.fr. לוקח את האוטובוס הוא כמעט פי שלושה זול יותר מאשר Eurostar. במהלך הטיול, אנחנו מתכננים לצפות בעונה האחרונה של "בנות", הודות לחיבור WiFi חינם ואת שקעי החשמל באוטובוס. ובשנה הבאה, שמנו אותו בחזרה לחתונה של Aurélie: כיוון Amsterdam.V ive טיול זול !

מתילד, בת 26

תיזהר עבור ה- IP של המחשב

האם אי פעם לב איך את המחיר של כרטיס טיסה יכול להשתנות מדקה לדקה באינטרנט? ידיד מחשב הזהיר אותי. כמה אתרי הזמנת נסיעות להשתמש מעקב IP: הם להקליט את החיפוש שלנו, אם אנחנו לא קונים מיד, הם להגדיל את המחירים בביקור השני. הטריק הוא לעשות את כל המחקר ממחשב ספר ממקום אחר ליהנות שיעורי הטוב ביותר.

גאלה, בת 27

צפה "הרגע האחרון" אתרי החג

יקירתי הוא לסירוגין של המופע. לא ניתן לארגן חופשה רומנטית יותר משבוע מראש: אם העבודה עולה, הוא חייב לקבל את זה. אז, אני מנצח על שהייה של אתרי "ברגע האחרון": lastminute.com, partirpascher.com, opodo.fr, nouvelles-frontieres.fr, expedia.fr, ecotour.com, govoyages.fr, promovacances.com, thomascook.fr. אני מקלף אותם ביום הקודם כדי לצאת למחרת. יום אחד, מצאנו שבוע של ארבעה כוכבים במרוקו עבור 200 יורו, כולל טיסה!

אמה, בת 28

הזמנת טיסה + מלון להישאר במחיר שבור

כאשר אני מרחיק לכת, אני מזמין טיסה + מלון במחיר מוזל באתר נסיעות. באתר, אין שאלה של שהייה במועדון המלון: אני מוצא לינה וארוחת בוקר שלוש פעמים כלום ואני הולך ברחבי הארץ. זה זול יותר מאשר אם הייתי הזמין הכל בנפרד, ויש לי בסיס בבית המלון אם יש בעיה.

מלאני, בת 33

הארכת טיול פרו

בחודש שעבר, אני המורחבת פרו טיול לארצות הברית. שבוע לגלות את סן פרנסיסקו: הטוב ביותר. באתר, פגשתי את כריס ואת ניקול דרך tripayo.com האתר, אשר מחברת נוסעים עם תיירים או מקומיים אחרים. הזוג קליפורני יצא לי בערב משוגע: ספרית הפכה למועדון סודי מלא במועדונים סוערים.

מילן, בת 32

השתמש ב- Waze, ה- GPS של הקהילה

מדי קיץ נפגשים חברינו בביתו של פול בהוסגור. אנחנו לארגן את הנסיעה עם כמה מכוניות מ Royan ועכשיו אנחנו יכולים לעקוב ללא קושי הודותאפליקציית Waze. זה GPS הקהילה מאפשרת לך geo לאתר את החברים שלך על הכביש ולשלוח להם מידע. אנחנו יכולים לראות את המכונית של לוסיל מתעכבת, כי ניקו של עצר על כביש הכביש, כי פול כבר הגיע ... אנו מנצלים בנוסף למידע שניתן על ידי משתמשים אחרים של Waze ב תנאי תנועה או בדיקות מכ"ם.

שרלוט, בת 23

תשומת לב לביטוח

אתרי הנסיעות המקוונות בדרך כלל מייעצים לך להוציא ביטוח מקיף בזמן השהייה. זה עולה בסביבות 50 יורו. אבל מה שכולם לא יודעים הוא כי רוב כרטיסי ויזה כחול לכלול ביטוח זה. רק להסתפק כדי להיות מסוגל ליהנות ללא עלות נוספת.

וינה, בת 24

להחליף את כרטיסי הרכבת שלו

חברתי הטובה ביותר בפירנצה מתגוררת בפריז, לי ליון. תפקידה כאחות מונע ממנה לדעת מראש באיזה סוף שבוע היא תהיה זמינה. לא עניין גדול, אני קונה כרטיסים ברגע האחרון במחירים סבירים על trocdestrains.com. או שאני מוכר את הכרטיסים של פרם שלי באותו אתר כאשר לוח הזמנים של פירנצה משתנה יומיים לפני שאני עוזב.

קארין, בת 25

סרוק את המסמכים שלך עם Dropbox

לפני כמה שנים, במהלך טיול לאפריקה, נגנבו הניירות שלי. ללא צילום של הדרכון או תעודת הזהות שלי, איבדתי שבוע באולמות של ממשלות מקומיות כדי לתקן את הבעיה. טרחה אמיתית ... מאז, באופן שיטתי, לפני שעזבתי, אני סורק את כל המסמכים הניהוליים החשובים שלי ואני להחליק אותם פנימה Dropbox. זה תוכנה חופשית - להוריד על dropbox.com - נתוני גיבוי שניתן לגשת מכל חיבור לאינטרנט.

סבין, בת 35

התאמה אישית של המזוודה שלך

כאשר המזוודה שלי נוחת על ההליכון בשדה התעופה, אני מיד לזהות את זה: אני אישית אותו באתר calibag.com, על ידי הדפסת ציור יפה של אחייני של 8 שנים על זה. זה עלה לי 99 יורו עבור מזוודה אחת, קל מוצק, מובטחת חמש שנים.

ג'סטין, בת 28

מצא מקום חניה עם G-Park

סוף שבוע בברצלונה עם יקירי. אנחנו שוכרים מכונית מטולוז ואנחנו עוקבים אחר הכביש. בערב, אנחנו לשוטט על ramblas לפני ללכת לאיבוד ברחובות קטנים עד מסעדה טאפאס ליפול. הערב מושלם עד שתצטרך להגיע למכונית כדי לחזור למלון. היא חונה שם כבר? ריבענו את העיר שעה וחצי לפני שנפלנו עליה. כשחזרנו, החברים שלנו צחקו עלינו. אבל עכשיו אנחנו יודעים, בזכות אחד מהם, כי יש App iPhone כדי geolocate מקום החנייה שלה: G- פארק.

Maëlys, בן 22

לשכור את הדירה שלי לתיירים

כאשר אני עוזב, אני לשכור דירה פריז שלי לתיירים על ידי פרסום מודעה על roomorama.fr, homelidays.com או pap.fr. זה אפשרי בזכות השכנים שלי נחמד לתת את המפתחות החדשים ואת הנוכחים במקרה של בעיות. אני, זה מאפשר לי להחזיר חלק מהנסיעה שלי.

אמילי, בת 32

מצא מלון ברגע האחרון עם Hotel Tonight

בכל פעם שיש לנו חופשות, עם יקירי, אנחנו לאלתר טיול באירופה. זה מרגש לקחת את המכונית ולנסוע בלי לדעת באיזו עיר נשים את המטען שלנו באותו ערב. עם App Hotel Tonight, אתה יכול להזמין מלון בכל מקום עד 2:00. ברגע האחרון, מחיר החדרים נמכר עד 70%!

אליונורה, בת 30

להפיץ את ההוצאות עם MaColoc

כאשר אתה יוצא עם חברים, זה תמיד זמן לעזאזל לעשות את הספירה. פתרנו את הבעיה: חברתי מרינה התנדבה לשחק את רואי החשבון. עם היישום שלה MaColoc, היא מתעדת את ההוצאות של כל בהתאם לתחומים ומציין מי נהנה מה. בסוף השהות, האפליקציה עושה את החשבונות לבד ואנחנו רק צריכים להוציא את המחאות שלנו.

לואיז, בת 25

מצא את החג שלך ב "דקה ראשונה" המחירים

בתקופה שבה כולם שומרת ברגע האחרון, כמה אתרים לשחק על המגמה הפוכה ומציעים מחירים "דקה ראשונה". עם המאהב שלי, הזמנו שבוע בכרתים על sunweb.fr ושמר 20% מהמחיר. אנחנו עוזבים בעוד שישה חודשים.

אליז, בת 27

להחליף את דירתו

אני רשום באתר חילופי דירה בחינם: knok.com. פרסמתי תמונות של דירת שני החדרים שלי בבורדו ואמרתי שאני פתוח לכל הצעה. אני באופן קבוע לקבל הודעות מהצד השני של העולם, והנה אני פשוט קבלתי בתמורה הראשונה שלי עם חברה בארגנטינה! אני עוזב בעוד חודשים עם חברתו, היגוי הלא נודע. המארחים שלי, אשר במהלך הזמן הזה יהיה בדירה שלי, שלחנו רשימת מטורף של מקומות טובים כדי לחקור, ואני יודע שאנחנו יכולים לפנות אליהם בכל עת במקרה של בעיות. אני לא יכול לחכות!

הלן, בת 27

התחל שיחה בפייסבוק

«מלון זול באמסטרדם? "," רעיון כביש בפורטוגל? לפני ההזמנה, אני קורא לחברים שלי בפייסבוק. ב 400 חברים שלי, תמיד יש אחד לתת לי עצה או קשר יקר. אחרת, אני שואל את השאלות שלי בפורומים של מטיילים כמו leroutard.com.

מגאלי, בת 31

שלח גלויה עם MyMap

גלויות הן מטלות הקיץ: מה אני כותב לסבתא? האם אין תיבת דואר זה דימום? פעם אחת לשתיים, אני שוכחת לשלוח אותם ואני מוצאת אותם בתיק שלי פעם אחת. עכשיו שיש לי טלפון חכם, זה ישתנה. היישום MyMap מאפשר לך לשלוח גלויות אמיתיות רק כמה קליקים מהתמונות בטלפון הנייד שלי. פנים עבור האח הקטן, שקיעה מעל הים כדי הסבתא, המחסנית שלי מגזיני אנשים החברים שלי ... אני כבר מלא רעיונות מקוריים. ב -15 באוגוסט!

קליה, בת 28

לעשות עסקאות טובות על Groupon

לפעמים הם אתרים ללא קישור ישיר לטיול המציעים את התוכניות הטובות ביותר. זה איך האחרון בחורף, הזמנתי שהייה בהרים על groupon.fr ל - 60%. עכשיו אני מחפש עסקאות טובות של הקיץ על showroomprive.com על עצתו של חבר שחוזר מטיול בדרום אמריקה במחיר שבור.

Laureline, בן 28

מצא מסעדה טובה עם Qype

לפני שאני יוצא לטיול, אני לוטש מדריך ומציין את המקומות לבקר. אבל במקום, כדי למצוא את המסעדה טובה או בר נחמד, אני סומך על Qype App. היא מספרת לי את התוכניות הטובות ביותר סביבי, הודות למאגר עצום שמילא אלפי משתמשי אינטרנט ברחבי העולם. עבור צרפת, App AroundMe המפורסם עובד גם כן.

קלמנטין, בת 27

הזמנת חדר ב- Airbnb

אני מבקר את בן דודי, התמחות במלונאות בניו יורק. הוא לא יכול לברך אותי ב 9 מטרים רבועים שלו, "אבל אתה יכול להזמין חדר ב airbnb.com". רשת חברתית זו של מטיילים מציעה אלפי חדרים להשכרה בבתים ברחבי העולם. אני נכנס ליעד שלי, התאריכים שלי ומאות ההצעות מופיעות. מ 20 € ללילה על הספה בברוקלין עד 1000 יורו הלופט עבור ארבעה עם מרפסת גג ונוף העיר, יש משהו לכל אחד. אני שולח תריסר הודעות: כולם עונים לי ואחד החדרים זמין. ב 70 יורו בלילה בלב מנהטן, זה זול יותר מאשר פעמיים במלון. במקום, אני מכיר את שני השותפים שלי: נחמד מדי! הם חולקים את הכתובות הטובות שלהם, מלבד אטרקציות תיירותיות. במשך שבוע אני חי כמו ניו יורקי. ובן דוד שלי מרוויח: הוא נשאר חברים עם השותפים שלי!

נינון, בת 25

יש את אפלי הנכון לחופשה טובה

כשאני יוצא לחופשה עם החברים שלי בקיץ, הם צוחקים עלי: "אנחנו מתערבים שאתה לא לוקח יום אחד בלי הטלפון החכם שלך? עם זאת, בקיץ שעבר, תיקנתי יותר מפעם אחת הודות ליישומים שלי: Google Maps כדי לעקוב אחר המסלול הנכון, HostelWorld כדי למצוא את האכסניה הקרובה ביותר, Torchlight לשנות את צמיג שטוח SOS כדי ליצור קשר עם התיקון מבלי ללכת למסוף - כי אנחנו לא יכולים לשנות את זה, צמיג זה ... אז, תודה מי?

קמיל, בת 24

ביומנים שלך: המופע של ההצגה & savoir-faire הוא בחזרה!

ביומנים שלך: המופע של ההצגה & savoir-faire הוא בחזרה!

התוכנית של סלון סלון ידע 2017

באמצעות חללים שונים, למצוא את הסדנאות המתאימים לך:

  • דקו ו upccling

בשותפות עם לירוי מרלין, יותר מ 110m2 יוקדש DIY ובמיוחד מיחזור בתוך הבית.

בתפריט, הצמד של Héju יציע לך לקשט את הפנים שלך בעלות נמוכה יותר, הסדנה הסקרנות יציג לך DIY צמח, ופייר לוטה יסביר איך לעשות את הרהיטים שלך בעצמך. רק זה.

  • חידוש החוט והמחטים

סדנאות אשר אבק אבק תפירה, רקמה סריגה. אבל גם לתת בעיטה גדולה לרעיונות שהתקבלו!

בתוכנית? תפירה עם ניאופרן, רקמה אישית, אריגה אתנית אופנתי, זרוע סריגה ...

  • הכל על תחביב-יזמות

בשנת 2017, העבודה חייבת להתחרז עם תשוקה. עבור רבים, זה אומר יזמות. סלון יצירה לדעת איך תהיה השתקפות אמיתית על הנושא, בעזרתם של בעלי עניין רבים.

ערכת נושא במרכז דקו חג המולד דקו

M-1 לפני חג המולד, אתה תמיד מחפש רעיונות לקשט שולחן המפלגה שלך, לעשות את חבילות מתנה היפות ביותר ... בקיצור, להדהים את האורחים שלך.

לא תשאיר את סלון סלון ידע ללא שפע של רעיונות ועצות עבור חג המולד הכי יפה מכל.

>>> מ 15 נובמבר עד 19, 2017 בפארק אקספו, פורט דה ורסאי. 14 € מראש, 16 € במזומן.

מתנות חג המולד לנשים

מתנות חג המולד לנשים

סוף חגיגות השנה בקרוב! אז עכשיו זה הזמן לסרוק חנויות מחפש את המתנה המושלמת עבור יקיריכם.

אתה לא יודע מה להמר? יש לנו את הפתרון. הנה המתנות כי תמיד בבקשה נשים.

בגדי חג המולד ואביזרים

אנחנו יכולים לקבל חדר ההלבשה מלא בגדים, נעליים ותיקים, אנחנו עדיין אוהבים לקבל יצירות חדשות.

אבל, להיזהר, מציע בגדים או אביזרים יכול להיות מסוכן מאוד ולכן עדיף לקחת כמה נתונים בחשבון.

  • הטעם של האדם:

אל תבחר סוודר כי אתה מוצא את זה יפה! הטעם והצבעים משתנים בהתאם לאנשי המקום, ולכן בוחרים בסוודר שיביא את זה למי שתציע אותו, וגם אם בתחתית אתה תמצא אותו מכוער.

אם אתה מהסס, מנסה לדמיין את האדם הזה עם הסוודר המפורסם הזה. כאשר בספק, מעז ללכת לחלון קניות איתה כדי לראות איפה היא מסתובבת מה היא אוהבת. לאחר שתסיים, אתה רק צריך לחזור לחנות לקנות את הבגד או אביזר כי יש להכות את עינו.

  • הגודל / הגודל:

זה בדרך כלל הבעיה. אלא אם כן מתנה לאחותך או לאמך, קשה לדעת בדיוק כמה גדול הוא. נסו להסתכל בדיסקרטיות על התווית של אחד הבגדים שלה כדי לראות איזה גודל היא לובשת.

  • הפתרונות:

אם אתה באמת לא יודע מה לבחור או מה גודל לקחת, לבחור כרטיס מתנה תקף במספר חנויות או בחנות האהובה עליו. אם אתה מוצא את זה לא אישי מדי, לדעת כי חנויות רבות מציעים כעת כרטיסים שבהם הערך של המוצר אינו רשום.

לגרור אותו לתוך חבילת מתנה כך שהיא יכולה לסחור בגודל או דפוס.

תן קוסמטיקה לאישה לחג המולד

בשמים, לק, מסכות פנים או אפילו קופסת מתנה תמיד תענוג.

הקפד לבחור מוצר שהאדם כבר לא יש או מוצר שהם משתמשים בו באופן קבוע ניחוח האהוב עליהם.

אין לחדש את ריח השאלה כי הבושם אותו יכול להיות מספר ריחות על פי ה- pH של העור של האדם לובש את זה.

מתנות מותאמות אישית לחג המולד

שום דבר לא עושה אישה מאושרת יותר לקבל מתנה שנבחרה במיוחד עבור אותה דבק מושלם אישיותה.

אם אתה צריך לתת מתנה לחובבי בישול, לחשוב על ספרי בישול, כלי אוכל או גורמה. אם זה לאישה שיש לה תשוקה לקישוט פנים, נרות ריחניים או תכשיטים יהיה ללא ספק לשמח אותה.

כמו כן לגלות רעיונות מתנה שלנו להציע גבר לחג המולד.