ואם את המשחק של Thrones תווים שנוצרו על ידי טים Burton

ואם את המשחק של Thrones תווים שנוצרו על ידי טים Burton

עונה 7 הסתיימה זה עתה, ויש לנו הרבה שאלות משחק של כס. אבל, כדי לגלות את העונה 8, זה יהיה חייב להיות סבלני: זה לא ישודר לפני ... 2019! אז בינתיים, אנחנו משערים, ואנחנו עושים כמיטב יכולתנו למלא את הפער.

הדמויות של משחק של כס נבדקו ותוקנו

בשביל אנדרו Tarusov, הוא עובר את הציור! זה מאייר היפר מוכשר, במקור מרוסיה ובדרך כלל התמחה סיכות קופצים, החליט לשחזר את תווים מ משחק של כס בגרסת קריקטורה. אבל כדי להרחיק לכת עוד יותר, הוא דמיין אותם בגרסה טים ברטון !

התוצאה היא כאן: הנוף הכהה, העיניים הגדולות, הדמויות קצת מפחיד שתקן ... אנחנו מוצאים די את היקום קצת מעל הקיר של מנהל אליס בארץ הפלאות! הגיבורים שלנו באים ישר החוצה מוזר חג המולד של מר ג'ק, וזה לא כדי להרגיז אותנו.

Daenerys על הדרקון שלו, ג'ון שלג חרב בלב, מלך הלילה עם תינוק זומבי או אפילו Cersei על כס המלכות שלו: התוצאה היא מצמררת כפי שהיא אסתטית.

משחק של כס, מקור השראה אמיתי

אנדריי Tarusov זה לא הניסיון הראשון שלו. בשנה שעברה הוא כבר חזר על הדמויות של סדרת הכת, בצורה קצת יותר חמודה: משחק של כסאות תווים דיסני גרסה! הציורים שלו עדיין מאוד פופולרי. ההוכחה, כיום, יש יותר מ 68,000 מנויים על Instagram ! ובהתחשב בכישרונו, אין זה מפתיע!

12
הצג את המצגת

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

1 + 2 =