"טרה נובה" ו "לותר", סדרה חדשה של תעלת + | ejarehled.com

“טרה נובה” ו “לותר”, סדרה חדשה של תעלת +

"טרה נובה" ו "לותר", סדרה חדשה של תעלת +

הסדרה הפנטסטית טרה נובה, תוכנן על ידי סטיבן שפילברג, או דרמה פשע הבריטי לותר יגיע על אנטנת התעלה בעונה הבאה, להודיע ​​על הערוץ המוצפן. הם יצטרפו לעונות החדשות עקרות בית נואשות, דקסטר או הגברים של שדרות מדיסון:, מדגיש של תעלה + במשך כמה שנים.

טרה נובה יגיע במחצית הראשונה של 2012 על Canal +. סדרה גדולה התקציב, הוא מספר את סיפור ההישרדות של מתנחלי כדור הארץ על כוכב עוין, נשלט על ידי דינוזאורים.

בעבר, לשלם את הטלוויזיה תציג האירוע, סדרת המתח המתמקדת סביב קונספירציה שתוכניתה צפויה בחודש ספטמבר. עדיין במרשם השיפוטי, גוף של הוכחה ינחת ברשת של הרשת בין ינואר למארס הבא. היא עוקבת אחר הרפתקאותיו של חוקרת רפואית (דנה דילייני) עם מזג חזק.

לגיבורות יהיה גם תפקיד יפה בונוס חשוד, המתוכנן הפעם באביב 2012. מריה בלו לוקחת חלק במקור על ידי הלן מירן, זה מהדורה מחודשת של סדרה בריטית שבה נציב המשטרה יבקש לשמור את ראשו מחוץ למים.

בונוס חשוד לא תהיה ההסתגלות האמריקנית היחידה של תוכנית אנגלית על האוויר עם הסדרה ההומוריסטית חסר בושה. לותר, כלבים מטורפים ו שביתה בחזרה, יצירות מוסמך "שנעשו בבריטניה" גם בהדרגה לבוא על האוויר עד קיץ 2012.

לבסוף, עדיין בין חידושים של העונה, תעלה + יתקבלו בברכה בַּזְיָר, אשר revisits את ארתוריאני legends, ו הגדול C, צוחקת קומדיה עם לורה ליני.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 29 = 32